JOLANTAOS.8log.pl | Strona: 11.html

Temat: Sklep AgroSmol odpowiada na pytania serwisowe masz problem zapytaj
Potrzebuję do Fahra M750 pasek pędny.
Źródło: agrofoto.pl/forum/index.php?showtopic=6936Temat: Sklep AgroSmol odpowiada na pytania serwisowe masz problem zapytaj
A w jakiej cenie są zęby do podbieraka do przyczepy zbierającej sprint 330s (oryginalne), i jeszcze cała elektronika z elektrozaworami do tej przyczepy 8,70/sztuka, a co do elektroniki postaram ci sie jutro odpowiedziec. A ta przednia opona to nie jest czasem od c-330? A ja tego nie wiem mozesz sprobowac. Potrzebuję do Fahra M750 pasek pędny. Napisz dokładniej co to za pas albo podaj jego nr katalogowy. Czy macie części z wariatora napędu od Cosmosa? Dokładnie interesuje mnie oś od wariatora. Nie znam dokladnie Cosmosa i tego wariatora, sproboje sie cos o nim dowiedziec. w jakiej cenie macie cepy do Dominatora 86 bo wujek potrzebuje całego kompletu! Około 600zł dokładnie jutro ci powiem.
Źródło: agrofoto.pl/forum/index.php?showtopic=6936


Temat: Snorkiel w Kawasaki Brute Force 750
WITAM NABYŁEM 2-TYGODNIE TEMU BF 750I SALON PO TRZECH DNIACH ZALAŁEM PASEK PEDNY I ZACZEŁY SIE PROBLEMY Z WYLĄCZNIKIEM AWARYJNYM Z TYM SOBIE PORADZIŁEM ALE, TYDZIEŃ PUZNIEJ LALALEM GADA MLEKO W OLEJU WYMIENIŁEM OLEJ PROSZE O RADE JAK PRZEROBIĆ DOJŚCIE POWIETRZA PROSZE O KONTAKT TEL. 502-044-800 KRZYSZTOF BĘDE BARDZO WDZIĘCZNY JAK KTOŚ ZEMNA POROZMAWIA.
Źródło: atvpolska.pl/forum/viewtopic.php?t=2771


Temat: Snorkiel w Kawasaki Brute Force 750
">PO TRZECH DNIACH ZALAŁEM PASEK PEDNY Jak juz to zalales skrzynie CVT po czym pasek zaczal sie slizgac, ale powiedz mi jak Ty to zrobiles? BF ma bardzo dobrze szczelna skrzynie CVT. Widze, ze quad z samego poczatku nie ma latwo, najpierw zalana CVT ,a pozniej silnik. Moze na samym pocztaku uzytkowania nalezy ja dobrze dotrzec? I jedna rada, uzywaj przycisku Pisownia!
Źródło: atvpolska.pl/forum/viewtopic.php?t=2771